Produkt dnia
Naklejki ŁOŚ Maurycy
Naklejki ŁOŚ Maurycy
107,90 zł
szt.
Naklejki BLACKJAG
Naklejki BLACKJAG
158,90 zł
szt.
Naklejki PTASZKI INDIANIN
Naklejki PTASZKI INDIANIN
105,90 zł
szt.
Wall Decal MIGHTY BEAUTY I
Wall Decal MIGHTY BEAUTY I
124,90 zł
szt.
Naklejki BALONOWE ZWIERZAKI
Naklejki BALONOWE ZWIERZAKI
107,90 zł
szt.
Tapeta WOOP WOOP ROO
Tapeta WOOP WOOP ROO
105,90 zł
szt.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Zwroty i reklamacje

Zwroty i reklamacje

 

1. Odstąpienie od umowy

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostarczenia zamówionego towaru masz prawo do jego zwrotu, bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość.

Od umowy możesz odstąpić, składając nam oświadczenie o odstąpieniu od umowy np. poprzez wiadomość e-mail przesłaną na adres: biuro@eudajmonia.eu

Zwracaną rzecz zwróć do nas na adres: HTS, ul. Bracka 9b, 44-300 Wodzisław Śląski, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpiłeś od umowy.

Zwracany towar powinien zostać spakowany w odpowiedni sposób, zapewniający brak uszkodzeń przesyłki w trakcie transportu. Po otrzymaniu paczki w ciągu 14 dni zostanie wykonany zwrot pieniędzy za przedmiot na podane konto.

Pamiętaj, że prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje w przypadku naklejek personalizowanych i tapet tworzonych na wymiar.

Szczegółowe informacje na temat odstąpienia od umowy znajdziesz w naszym Regulaminie sprzedaży.

 

2. Reklamacje

W przypadku uszkodzonej paczki prosimy o spisanie protokołu szkody w obecności kuriera i kontakt
mailowy lub telefoniczny.

W przypadku gdy zakupiony u nas towar okaże się wadliwy, lub paczka niekompletna prosimy o kontakt mailowy na adres: biuro@eudajmonia.eu z opisem problemu. Skontaktujemy się z Państwem w celu rozwiązania zaistniałej sytuacji.

W przypadku tapet konieczne jest sprawdzenie pasów / brytów. Taką weryfikację tapet najlepiej jest wykonać zaraz po zakupie. W przypadku ujawnienia błędów nie należy przystępować do montażu tapet. Po montażu reklamacja nie będzie możliwa.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium