Wersje językowe
Waluty
Waluty
Wersje językowe
Blog chmura tagów
Blog
„Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy”. W czym kreatywność pomaga dziecku?
„Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy”. W czym kreatywność pomaga dziecku?

 

Tytułowy cytat wypowiedziany niegdyś przez Alberta Einsteina daje bardzo wiele do myślenia; nie możemy nie zgodzić się z twierdzeniem uczonego. To właśnie wyobraźnia sprawia, że dziecko odkrywa i tworzy wspaniałe światy. Kreatywność pomaga zaś w rozwiązywaniu problemów, radzeniem sobie ze zmianą oraz ograniczeniami, a także wpływa na jakość życia oraz upragnione poczucie szczęścia. Tworząc przestrzeń dla dziecka, nie powinno się o tym zapominać. Pielęgnowaniu dziecięcej kreatywności przysłużyć się może jego własny pokój – w końcu to właśnie tam będzie ono spędzało większość swojego czasu, ucząc się, bawiąc i odpoczywając. To bardzo ważne, by przestrzeń odpowiadała na jego potrzeby.

 

Tapeta do dziecięcego pokoju ze sklepu EUDAJMONIA przeniesie pociechę do innego świata!

Przestrzeń, która otacza dziecko, powinna przede wszystkim zachęcać je do odkrywania. Każda tapeta do dziecięcego pokoju wychodząca spod naszych pracowitych rąk opowiada zupełnie inną historię. Jedna z nich dotyczy głębin oceanu, w którym prawdopodobnie ukryty jest skarb, druga zaś to opowieść o świecie wróżek ukrytym wysoko w chmurach, do którego dostęp mają naprawdę nieliczni. Na kolejnej z tapet widać natomiast rozbrykane jednorożce, gdy na następnej główną rolę grają ogromne dinozaury. Wachlarz opcji jest spory – Ty zaś możesz stworzyć z dzieckiem własną opowieść pasującą do tego, co widzicie. Niech bohaterowie tapet EUDAJMONII towarzyszą Twojej pociesze przez lata, obserwując jak ta dorasta. Delikatne i subtelne wzory, które swoim stylem nawiązują do akwarelowych obrazków pokrywających kartki szkicowników, świetnie komponują się z każdą aranżacją, nie rozpraszając przy tym dziecka. Tak urządzony pokój będzie bardziej przytulny i optymistyczny, to zaś w dużej mierze wpłynie na psychikę i charakter dziecka. Tapeta do dziecięcego pokoju może być położona na wszystkich ścianach albo jednej – wszystko zależy od Twojej twórczej wizji. Mnogość wzorów pozwala na projektowanie awangardowych kompozycji, które doskonale współgrają ze sobą, tworząc niepowtarzalny świat przyjazny dziecięcej wyobraźni.

 

Każda tapeta do dziecięcego pokoju posiada cechy dekoracji idealnej!

Tapeta jest dostosowywana do rozmiarów Twojej ściany, natomiast wzór w żaden sposób się nie powiela, tworząc jednolitą całość. Opakowania tapet nadają się w 100% do recyklingu, gdyż nie zwierają w sobie plastiku, natomiast trwale materiały i bezpieczne tusze czynią produkt bezwonnym oraz nietoksycznym. Wybierz materiał: fizelinę o piaskowej strukturze lub matową tapetę samoprzylepną, po czym napisz nam wymiary Twojej ściany. Chcemy, by każdy nasz Klient był zadowolony z zakupu w naszym sklepie internetowym. Montaż naszych tapet do dziecięcego pokoju nie sprawia problemów; zawsze ostrzegamy, by przed nałożeniem tapety na ścianę zapoznać się z przygotowanym przez nas poradnikiem. Tworzymy, by pobudzać wyobraźnię!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium