Wersje językowe
Waluty
Waluty
Wersje językowe
Blog chmura tagów
Blog
U nas sarenki i dinozaury mogą żyć ze sobą w zgodzie! Dekoracje ścienne do pokoju dla malucha
U nas sarenki i dinozaury mogą żyć ze sobą w zgodzie! Dekoracje ścienne do pokoju dla malucha

Jeżeli jesteś rodzicem, z pewnością miałeś lub masz przed sobą projektowanie dziecięcego pokoju. Zadanie te, choć kreatywne, jest również niebywale trudne, gdyż w grę wchodzi urządzenie przestrzeni doskonałej dla swojej ukochanej pociechy. Mamy na to sposób! Subtelność i efektowność łączymy w całość, w efekcie czego do zaoferowania mamy niezwykłe naklejki przedstawiające rośliny i rozmaite zwierzęta, które są wycięte niczym z baśni czytanych codziennie przed spaniem!

 

Historie zawarte w... naklejkach. Rozbudź kreatywność i twórz niesamowity świat!

Eudajmonia tworzy naklejki z pasją i dbałością nawet o najmniejszy szczegół, jakim może być sarnie kopytko czy ogon surykatki. Nasze wizerunki zwierząt i roślin pasują do praktycznie każdej ściany, niezależnie od jej koloru. Każda naklejka może być przez dziecko traktowana niczym bohater ciekawej opowieści, który pojawia się w zupełnie nowym miejscu i znajduje nowych przyjaciół – kolejne naklejki w kolekcji. Umieszczanie ich w dowolnym miejscu na ścianie, jest świetnym sposobem na zaangażowanie swojej pociechy w rytm życia zwierzo-naklejek i tworzenie całkiem nowych historii, stanowiących później świetne opowieści. Taka forma z pewnością uświetni wspólne spędzanie czasu i zbliży rodzica z dzieckiem. Nawet jeżeli ty nie masz pomysłu – zdaj się na malucha; mają one ogromną wyobraźnię i mogą naprawdę zaskoczyć cię opowieściami stworzonymi w oparciu o dekoracje ścienne do pokoju dziecka.

 

W Eudajmonii cenimy środowisko. O naszych opakowaniach i samym tworzeniu zamówień

Nasze twory konstruowane są najlepszymi technikami druku, a materiały naklejek określane są mianem „premium” przez swoją niezawodność i bezpieczne atramenty. Design inspirowany jest... naturą: piękną, potężną i fascynującą. Naklejki nie zawierają sobie PVC, przez co należy obchodzić się z nimi ostrożnie podczas montażu. Po umieszczeniu ich na ścianie są trwałe i błyszczące, znacznie ożywiając przy tym pomieszczenie. Wszystko dzięki oryginalnym i zbliżonym do rzeczywistych kolorów, które cieszą oko każdego, kto tylko przekracza próg egzotycznego królestwa malucha. Nasze dekoracje ścienne do pokoju dziecka są tworzone z myślą o ciekawych rejonach przyrody i jego mieszkańcach – każdy znajdzie coś dla siebie. Dobra informacja dla dorosłych: możecie mieć słonia również w salonie! Nasze dekoracje, choć najczęściej uderzają w gusta projektantów dziecięcych pokoi, nadają się również do innych pomieszczeń! Nie czekaj – twórz!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium