Wersje językowe
Waluty
Waluty
Wersje językowe
Blog chmura tagów
Blog
Od niemowlaka do przedszkolaka – i nie tylko. Naklejki na ścianę dla każdego dziecka!
Od niemowlaka do przedszkolaka – i nie tylko. Naklejki na ścianę dla każdego dziecka!

 

Projektowanie dziecięcego pokoju to masa frajdy, ale również ogromne wyzwanie dla rodziców. W końcu to oni są odpowiedzialni za stworzenie bezpiecznej, estetycznej, a przy tym wysoce funkcjonalnej przestrzeni, w której maluch będzie w stanie się odnaleźć. Trzeba zadbać zarówno o strefę wypoczynku, nauki oraz zabawy, co sugeruje obranie pewnych priorytetów. Rodzice muszą również mieć na uwadze fakt, że dziecięcy pokój będzie zmieniał się jak w kalejdoskopie, wraz ze wzrostem i rozwojem jego głównego mieszkańca. Nie warto więc wywierać na sobie presji i przejmować się tym, że nie udało się pomieścić we wnętrzu wszystkiego – dziś i tak modny jest minimalizm! Dziecięce wnętrze powinno przede wszystkim wyciszać dziecko oraz nie być dla niego nad wyraz rozpraszające. Jaskrawe ściany, pokoje pełne porozrzucanych zabawek...to zdecydowanie się nie sprawdzi. Dziś stawia się na proste rozwiązania, które łączą w sobie trzy najważniejsze oczekiwania wobec pokoju dziecka, czyniąc go bezpieczną i kreatywną przestrzenią, gdzie wszystko jest dokładnie przemyślane.

 

EUDAJMONIA zaprasza do świata, gdzie naklejki dla dzieci na ścianę mają moc!

Każde dziecko ma w sobie gen kreatywności. To właśnie ona pomaga w rozwiązywaniu problemów, radzeniu sobie ze zmianą czy pokonywaniu ograniczeń. Kreatywność stanowi połączenie wyobraźni, zdobytego doświadczenia i wiedzy, a także zdolność do myślenia w sposób nieszablonowy. Dzieci mają niezwykłe predyspozycje do wszystkich tych elementów – warto więc już od małego je w nich pielęgnować. Sposobem na rozwój kreatywności u dziecka może być stworzenie przestrzeni pełnej ciekawych, rozwijających elementów, jakie z wiekiem maluch będzie mógł odkrywać. Naklejki dla dzieci na ścianę z naszego sklepu to jedna z takich rzeczy. Oferujemy szereg małych dzieł sztuki, jakie powstają w pracowni EUDAJMONIA. Zestawy naklejek zabiorą Ciebie i Twoje dziecko w podróż po różnych zakątkach świata. Pozwolą Wam zanurzyć się w morską toń pełną przyjaznych stworzeń takich jak żółwie, delfiny czy foki oraz odkryć tajemnice dżungli zamieszkałej przez majestatyczne i ciekawskie zwierzęta. Dzięki naszym naklejkom, pokój Twojego dziecka może zamienić się w krainę pełną dinozaurów lub łąkę, po której wesoło bryka stadko pegazów. Jako rodzic masz wpływ na to, jak będzie wyglądał świat dziecka – spraw, by był on barwny i interesujący w bezpieczny sposób!

 

Nasze naklejki na ścianę dedykujemy wszystkim dzieciom

EUDAJMONIA to firma, która powstała z pasji i miłości do piękna. Tworzymy naklejki dla dzieci na ścianę, które mają pobudzać wyobraźnię i ożywiać wnętrze. Nasze wzory to akwarelowe dzieła sztuki, które doskonale prezentują się na kolorowych i białych ścianach. Do produkcji naszych naklejek używamy trwałych materiałów; tusze są bezpieczne dla zdrowia, bezwonne i nietoksyczne. Nasze zestawy pakujemy bez plastiku; w 100% nadają się one do recyklingu. Zalecamy aplikować nasze naklejki na czyste, suche oraz gładkie powierzchnie – wtedy będą one utrzymywać się znacznie dłużej, towarzysząc dziecku każdego dnia. To, co nas wyróżnia, to przede wszystkim pasja. To właśnie ona sprawia, że nasz asortyment rozszerza się o kolejne modele, które zachwycają zarówno dzieci, jak i ich rodziców. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Już dziś zacznij tworzyć świat swojego dziecka razem z naszymi naklejkami!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium