Wersje językowe
Waluty
Waluty
Wersje językowe
Blog chmura tagów
Blog
Naklejki na ścianę dla chłopca – zaproszenie do wspólnej zabawy!
Naklejki na ścianę dla chłopca – zaproszenie do wspólnej zabawy!

 

Pokój dziecka to wyjątkowe miejsce nie tylko dla każdego malucha, lecz również jego rodzica. Wystrój dziecięcego pokoiku ma zaś ogromny wpływ na to, jak najmłodszy z lokatorów będzie się rozwijał. Maluchy to wyjątkowo wrażliwe stworzonka, które potrzebują poczucia bezpieczeństwa. Pomieszczenie dla pociechy nie powinno więc być przytłaczające; wręcz przeciwnie, warto byłoby podzielić przestrzeń na strefy zabawy, nauki oraz odpoczynku. Chłopcy cechują się zazwyczaj większą przebojowością niż dziewczynki, jednak nie jest to kwestia odgórna; najważniejsze jest stworzyć przestrzeń, w której pociecha będzie czuła się jak ryba w wodzie. Pomóc w tym mogą naklejki na ścianę dla chłopca z oferty sklepu EUDAJMONIA. Tak się składa, że mamy również kolekcję nawiązującą do oceanu..

 

EUDAJMONIA prezentuje kreatywne naklejki na ścianę dla chłopca

Pokoje chłopców rządzą się swoimi specyficznymi prawami. Już od najmłodszych lat dzieci wykazują liczne zainteresowania wieloma kwestiami. Do najczęstszych motywów, jakie możemy obserwować w chłopięcych pokojach, należą między innymi gigantyczne dinozaury, szybkie samochody, nieznany kosmos czy podróże palcem po mapie. W EUDAJMONII nie zamykamy się wyłącznie na te tematy; naklejki na ścianę dla chłopca to u nas kategoria pełna licznych leśnych zwierząt, kolorowych smoków, westernowych kaktusów, a nawet ogromnych baobabów! Na wirtualnych półkach naszego sklepu znajdują się również naklejki z figlarnymi, aczkolwiek nieco leniwymi pandami, z wolna przeżuwającymi bambusowe gałązki. Jeżeli chcesz, by urządzanie pokoju było także zabawą dla dziecka, pozwól mu wybrać zestaw naklejek, jaki podoba mu się najbardziej – później zaś razem zastanówcie się, gdzie umieścić kolorowe naklejki, tym samym nadając pomieszczeniu zupełnie nowego, niepowtarzalnego charakteru!

 

Dlaczego EUDAJMONIA? Ponieważ wyróżnia nas pasja!

Tworzenie naklejek i tapet na ścianę to coś, czym zajmujemy się już od paru lat. Przelewamy wizje na projekty, które później realizujemy i prezentujemy naszym Klientom – zarówno tym dorosłym, jak i najmłodszym! Delikatne projekty w żaden sposób nie rozpraszają nawet najbardziej wrażliwych dzieci, wzbudzając w nich zainteresowanie i zachęcając do dalszego odkrywania. W tworzeniu zestawów naklejek ogranicza nas tylko własna wyobraźnia. Już dziś możesz zakupić do pokoju swojego synka zestawy różnych naklejek, tworząc z nich niepowtarzalną kompozycję na miarę najznakomitszego bajkopisarza. Stwórzcie razem przestrzeń, gdzie dinozaury żyją w zgodzie ze smokami, a każda ściana to zupełnie inny zakątek świata, bogaty w charakterystyczną faunę i florę. Naklejki są bezpieczne dla dzieci oraz wytrzymałe na uszkodzenia, dzięki czemu potowarzyszą one Twojemu maluchowi nawet przez wiele lat! Wybierz motyw i stwórz coś pięknego. Z radością Ci w tym pomożemy.

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium