Wersje językowe
Waluty
Waluty
Wersje językowe
Blog chmura tagów
Blog
Naklejka ścienna w dziecinnym pokoju? Poznaj jej wpływ na rozwój Twojej pociechy
Naklejka ścienna w dziecinnym pokoju? Poznaj jej wpływ na rozwój Twojej pociechy

Aranżując wnętrze dziecięcego pokoju, należy wziąć pod uwagę kilka aspektów. Pierwszym są przede wszystkim upodobania dziecka, drugim uniwersalność ozdób, a trzecim? No właśnie trzecim aspektem jest ich wpływ na rozwój! Nawet takie elementy, jak różnego rodzaju dekoracje mogą pozytywnie lub wręcz przeciwnie oddziaływać na Twoją pociechę. Przejdźmy zatem do wyjaśnienia, jaką funkcję edukacyjną pełni z pozoru prosta naklejka ścienna. Czytaj dalej!

 

Stymuluj pracę mózgu Twojej pociechy każdym możliwym elementem. Sprawdź, jak to działa

Doskonale wiemy, że to właśnie najmłodsi są najbardziej głodni wiedzy. Najlepszym dowodem są na to zadawane przez nich pytania: a po co, a dlaczego itp. Wynika to głównie z ich niezwykle plastycznego mózgu, który możemy porównać do gąbki chłonącej dosłownie wszystko. Dlatego właśnie tak ważne jest, aby w tym okresie dostarczać dziecku jak najwięcej pozytywnych elementów stymulujących ich rozwój. Do takich produktów należy oferowana przez nas naklejka ścienna! Różnorodne motywy: bajkowe, zwierzęce połączone z roślinnymi pozwalają Twojemu dziecku na szybkie przeniesienie się do zaczarowanego świata pełnego przygód. Wybierając np. wersję ze środowiskiem leśnym lub safari poprzez wspólną zabawę nauczysz swoją pociechę nazw zwierząt, a także opowiesz o warunkach panujących w danym środowisku. Kosmiczne naklejki doskonale trafią w gust małych astronautów chcących odkryć życie na innej planecie. Za pomocą tej prostej, a zarazem tak wyjątkowej ozdoby z łatwością zmienisz pokój dziecka w jego ulubione miejsce do zabawy i nauki!

 

Bezpieczna naklejka ścienna to klucz do zabawy bez ograniczeń! Zaufaj specjalistom z Eudajmonii

Oferując produkty dla najmłodszych, doskonale wiemy, że to właśnie do kwestii związanych z bezpieczeństwa największą wagę przywiązują rodzice. W Eudajmonii nie pozwalamy sobie na średnią jakość! Nasza naklejka ścienna została wykonana z użyciem tylko i wyłącznie sprawdzonych, ekologicznych tuszy niezawierających w swoim składzie szkodliwych substancji. Nie wydzielają one drażniących zapachów, co zdecydowanie zwiększa komfort Twojego malucha ze spędzania czasu w pokoju. Dla rodziców również zadbaliśmy o pewien element! Mowa tutaj o łatwości montażu. Wykonasz go zaledwie w kilka minut, a naklejka pomimo upływu czasu będzie dalej doskonale się prezentować. W atrakcyjnej cenie dostajesz od nas produkt na lata! To jak, zabierasz swoją pociechę w niesamowitą podróż po otaczającym świecie?

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium