Wersje językowe
Waluty
Waluty
Wersje językowe
Blog chmura tagów
Blog
Jak ozdobami ściennymi zachęcić dziecko do nauki? Poznaj naszą propozycję
Jak ozdobami ściennymi zachęcić dziecko do nauki? Poznaj naszą propozycję

Dzieci są największymi krytykami, których upodobaniom niełatwo sprostać. Szczególnie widoczne jest to podczas aranżacji dziecięcego pokoju. Każdy element musi jak najlepiej trafiać w gust pociechy. Wiesz, że wybierając ozdoby, możesz je z łatwością wykorzystać do nauki? Przykładem takiej dekoracji jest naklejka na ścianę przedstawiająca miarkę wzrost. Przeczytaj nasz artykuł i przekonaj się, że dla Twojej pociechy odkrywającej świat to strzał w przysłowiową dziesiątkę!

 

Edukacyjna naklejka na ścianę? To możliwe! Sprawdź, jak ją wykorzystać

Dekoracje ścienne utrzymane w stonowanych kolorach już od długiego czasu zyskują coraz szersze grono zwolenników. Są dowodem na to, że stworzenie przytulnej przestrzeni do wypoczynku i zabawy jest możliwe! Wychodzimy z założenia, że czasami mniej znaczy więcej! Wyjaśnijmy zatem dlaczego warto wybrać naklejkę na ścianę w postaci miarki wzrostu. Odpowiedzi nie trzeba szukać daleko! Dzieci marzą o byciu dorosłym. Każdego dnia sprawdzają, jak zmienił się ich wzrost. Właśnie tutaj miarka okaże się niezwykle pomocna! Nie tylko pozbędziesz się problemu związanego z zaznaczaniem centymetrów na ścianie lub framudze drzwi, ale także rozpoczniesz ze swoją pociechą naukę liczb! Twoje dziecko jest już nieco starsze? Doskonale! Wykonujcie ćwiczenia dodawania i odejmowanie na podstawie zmieniającej się wysokości ciała pociechy. W Eudajmonii jesteśmy przekonani, że to właśnie nauka poprzez zabawę jest kluczem do sukcesu!

 

Dlaczego Eudajmonia? Odpowiedź jest dziecinnie prosta! Nasza dbałość o każdy detal nie zna granic

Doskonale wiemy, że w każdym elemencie ozdobnym oraz zabawce należy szukać możliwości mogących pozytywnie wpłynąć na rozwój. Dziecięce mózgi mają postać otwartej księgi czekającej na nową dawkę wiedzy. Musimy jednak zaznaczyć, że zadbaliśmy nie tylko o charakter edukacyjny nasz ozdób ściennych, ale również o bezpieczeństwo. Na duże uznanie zasługuje fakt, że nasza naklejka na ścianę miarka wzrostu została wykonana przy użyciu ekologicznych, bezzapachowych tuszy. Co więcej, wyróżnia są nie tylko łatwość montażu, ale również demontażu! Jeśli Twoja pociecha zechce inny motyw, bez problemu go zmienisz, nie uszkadzając przy tym ściany! Serdecznie zapraszamy do Eudajmonii! Bogaty, malowniczy asortyment czeka na Ciebie i Twoją pociechę!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium