Materiały tapet

Odkryj naszą różnorodną gamę tapet do druku, które odmienią wnętrze Twojego domu!

Samoprzylepna
 
Samoprzylepny matowy i gładki materiał SMOOTH do wielokrotnego przyklejania i odklejania. Niezwykle mocny i wytrzymały, nie pozostawia kleju na podłożu, nie niszczy powierzchni. Przeznaczona do aplikacji na ściany, meble, drzwi. Produkt daje możliwość ultraszybkiej zmiany wnętrza. Jeśli tapeta sklei się podczas aplikacji, można ją łatwo wyprostować bez uszkadzania powierzchni wydruku. Łatwa aplikacja, nie wymaga specjalistycznej wiedzy.
 
Repozycjonowalna ► Łatwość usuwania ► Odporność na rozrywanie i rozciąganie ► Fotorealistyczna jakość druku ► Brak PVC ► Certyfikat C-S2,d0. Dzięki klasyfikacji ogniowej produkt może być stosowany we wnętrzach komercyjnych i publicznych.
 
Flizelina

Tapeta SAND to lekko teksturowany materiał flizelinowy o fakturze piasku, niezawierający PVC. Przyjazna dla środowiska (100% celulozy z lasów FSC), oddychająca tapeta jest szybkoschnącym, odpornym na zmywanie i ścieranie materiałem, łatwym do nakładania i usuwania. Pozwala szybko przekształcić przestrzeń przy minimalnym wysiłku. Tapeta bezskurczowa - pozwala na uzyskanie idealnych połączeń. Doskonały wybór do stosowania w miejscach publicznych, ponieważ jest równie odporna na zmywanie i ścieranie jak tapety winylowe.

►Nie zawiera PVC ► Gramatura (g/m2): 215 g/m2 ►Odporna na zarysowania ►Łatwa do usunięcia ►Certyfikat C-S1,d0, atest higieniczny. Dzięki certyfikatom produkt może być stosowany we wnętrzach użyteczności publicznej, w tym w szkołach i placówkach służby zdrowia ► Zalecany klej Metylan Direct, Metylan secura/Metylan NP firmy Henkel
 
 
Winyl na flizelinie

Materiał winylowy na podkładzie flizelinowym o fakturze przypominającej płótno lniane LINEN i strukturze imitującej beton CONCRETE ukrywający drobne niedoskonałości ściany. Odporna na zmywanie i ścieranie dzięki warstwie winylu, łatwa w aplikacji, przy usuwaniu nie uszkadza powierzchni. Teksturowana tapeta nadaje ścianom subtelny i ciepły charakter.

► Gramatura (g/m2): 290 g/m2 ► Łatwa do usunięcia ► Certyfikat C-S2,d0. Dzięki klasyfikacji ogniowej produkt może być stosowany we wnętrzach komercyjnych i publicznych ► Zalecane są wysokowydajne kleje PVA. 

Darmowa dostawa  Free shipping Do your shopping from 34 Euro
Bezpieczne produkty  Safe products Durable materials, safe inks
Szybka realizacja  Fast production From 2 to 5 working days
Obsługa klienta Customer service Wally is waiting for you

OUR MATERIALS ARE SCRATCH, FADE AND STAIN RESISTANT.

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper Premium